رانندگان ایرانی گرفتار در تاجیکستان

 بسم الله الرحمن الرحیم

رانندگان ایرانی گرفتار در تاجیکستان

سال 2011 پایان یافت ولی مشکل رانندگان ایرانی در تاجیکستان همچنان حل نشده باقی ماند امید است سفیر محترم ج.ا.ا در تاجیکستان که به خاطر انجام مستحبات زیاد به این افتخار رسیدند که برای چهارمین سال پیاپی سفیر سال تاجیکستان شوند با عنایت به این وصیت حضرت ایت الله فاضل در این باقی مانده دوره سفارتشان در تاجیکستان برای راه افتادن کار این دو بنده خدا چاره اندیشی نمایند .

/ 42 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی

من نمی دانم مسئولین کی میخوان یه خودشون بیان و یه کاری بکنن .والا اگه کسی یه ذره اعتقاد به دین و آخرت داشت ذره ای کوتاهی نمیکرد . .....

یک ایرانی شرمنده دیگر

امروز یک تاجیک مصاحبه این دو راننده را در روزنامه ای که یک صفحه به طور کامل با عکس چاپ کرده بود را نشانم داد وبا دلسوزی سوال می کرد که چرا سفارت شما کاری نکرده است ؟! و راهنمایی می کرد که به فلان کس اگر بگویید و عریضه ای بنویسید مشکل این دو راننده حل می شود؟!....... مانده بودم که چه بگویم و سریع از این شرایط شرمساری دور شدم و در واقع فرار کردم!!

یک دانشجوی سیاسی

اقایان ادیب !! و مداح حوزه کار شما فنی و تخصصی است و شما مرد این کارها نیستید ترا به هر که و هر چه اعتقاد دارید کنار بکشید و بیشتر از این باعث ابروریزی ایران و ایرانیان نشوید !!

یک ایرانی مسلمان

به خدا قسم هر ساعت که می گذرد به شرمندگی ام از این همه ضعف سیاسی و دیپلماسی این سفارت بیشتر می شود!به نظر من باید این موضوع حتما به ایران بکشد و نمایندگی و سفارت قدرتمند کشورمان ؟!! مورد ارزیابی قرار بگیرد .

یک ایرانی

اقتدار !! ما هم به همین خاطر است . قابل توجه ان اقای توصیه کن و خوش خیال.

ایرانی

واقعا که!!!!!!!! نمی دونم چی بگم .انگار ما هر چی میگیم حکایت یاسن خواندن به گوش ...

یه ایرانی

با خواندن این مطالب بیشتر به این واقعیت میرسم ،که جناب شعر دوست ،واقعا چه خدمتی به هموطنانش میکنه .؟ خسته نباشی جناب !!!!!!!!!!!!!!

همون دانشجوئه...

بابا ای ول ..... هر کی جای این آقا بود تا حالا از رو رفته بود .

دانشجو

خطاب به همون دانشجوئه می خوام بگم چه دل خجسته ای داری ؟ این حرفا همه خواندن یاسین به گوش .....

فرزند

با سلام خدمت آقای اسدی و هم وطنان که اینقدر باصفان. غم دوری از پدرم برام خیلی سخته . حتی تصور این که توی این هوای سرد پدرم چگونه روز و شب را سپری میکند آزرام میده چه رسد به این که این عکس را که گویای این واقعیته ببینم . اما وقتی میبینم که شما آقای اسدی و دیگر دوستان با ما هستید کمی آرام می شوم .