برابری اعتبار مدرک دکتری آموزشی پژوهشی با دکتری پژوهش محور

بسم الله الرحمن الرحیم

برابری اعتبار مدرک دکتری آموزشی پژوهشی با دکتری پژوهش محور

با اعلام وزیر علوم، بر اساس ماده ۲ آئین نامه دوره دکتری این دوره به دو شیوه "آموزشی- پژوهشی" و "پژوهشی (پژوهش محور)" برگزار می شود و مدارک این دو دوره از نظر اعتبار یکسان است.
به گزارش  مهر، کامران دانشجو در پاسخ سوالات و ابهاماتی که در ارتباط با اشتغال فارغ التحصیلان دوره های دکترای پژوهش محور در مشاغل آموزشی مطرح شده است، با صدور بخشنامه ای به تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اعلام کرد: بر اساس ماده ۲ آئین نامه دوره دکتری این دوره به دو شیوه "آموزشی- پژوهشی" و "پژوهشی (پژوهش محور)" برگزار می شود.
وی اعلام کرد: مدارک تحصیلی صادر شده از ارزش یکسانی برخوردار بوده و فارغ التحصیلان دوره دکتری آموزشی- پژوهشی و یا دکتری پژوهش محور می توانند به عنوان عضو هیات علمی اعم از آموزشی و یا پ‍ژوهشی فعالیت کنند

منبع: http://alef.ir/vdcce0qsx2bqmm8.ala2.html?174760

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱ ساعت ۱۸:۳۸

/ 1 نظر / 4 بازدید
محمد

سلام دکتر جان با تشکر از شما از مطلب ارسالی با موضوع بعد چهارم در قرآن کاش همه ما متوجه این مدت زمان کم و زیست چند ساعته خود در کره زمین میشدیم. پیرو مطلب ارسالی جنابعالی جسارتا سوره حج آیه 47 هم در این خصوص بعد چهارم می باشد. یه مطلبی هم حقیر در وبلاگ rezaeiquran.blogsky.com در این خصوص نوشتم تحت عنوان " عمر انسان و قرآن کریم" باز هم از شما برادر گرانقدر تشکر می کنم و این خداجویی و خداترسی و وارستگی شما را ستایش می کنم. انشا الله خداوند به همه ما حسن عاقبت عطا کند و تا ما را نیامرزد از دنیا نبرد.