*یاد یار مهربان آید همی*

بسم الله الرحمن الرحیم

*یاد یار مهربان آید همی*

همراه با بزرگترین جشن جهانی نوروز در تاجیکستان

انجمن دوستی ایران و تاجیکستان با همکاری موسسه بین المللی جهان گردشگری باستان با هدف گسترش دیپلماسی فرهنگی وعمومی ، میزبان دوستداران فرهنگ و ادب و هنر در این مراسم ملی و آیینی در پای سفره هفت سین در سرزمین عاشقان فردوسی و زادگاه پدر شعر فارسی (رودکی ) و در کنار رودهای سیحون و جیحون می باشد.

خدمات: گرفتن ویزا - بلیط هواپیما - ترانسفر و تشریفات  فرودگاهی vip  - اقامت - بیمه - صبحانه ، نهار و شام - گشتهای شهری و برون شهری و حضور در عیدگاه زیبای شهر دوشنبه و شرکت در جشنهای با شکوه نوروز باستانی همراه با میهمانانی از بیش از 70 کشور دنیا – حضور در مراسم اهدا 20000جلد کتاب به عنوان تحفه نوروزی از طرف ایران به کتابخانه ملی تاجیکستان و گشایش تالار ایران و کاشت درخت ابریشم به یاد جاده تاریخی ابریشم و به نشانه پایداری دوستی دو کشور هم زبان و هم آیین.

توجه: * شمار گروه  اعزامی برای حضور در جشن جهانی نوروز فقط ۳۰ نفر می باشد و فرصت نام نویسی  و سپردن  پاسپورت و دو قطعه عکس برای گرفتن ویزا حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه به دفتر انجمن دوستی می باشد،با توجه با محدودیت و ظرفیت کم گروه ،اولویت بر پایۀ زمان نام نویسی است.

* بهای این تور فرهنگی با رایزنی های موثر انجام گرفته فقط 295000 تومان به اضافه 270  دلار  به مدت یک هفته از 29 اسفند 90 تا 6 فروردین 91میباشد .شایان ذکر است به هر مسافر ۱۰۰۰ دلار با نرخ دولتی داده میشود ومبلغ دلاری (۲۷۰ دلار) در فرودگاه ،پس از گرفتن ارز مصوب دولتی، دریافت میگردد.

* هزینه بلیط هواپیما برابر نرخ مصوب سازمان هواپیمایی کشوری به بهای بالا اضافه میگردد.

برای نام نویسی :تلفن ۸۸۹۸۹۰۹۸ و همراه ۰۹۳۵۵۲۲۳۳۷۸و ایمیل irantajik992@gmail.com

/ 4 نظر / 5 بازدید
هژیر تهرانی

جناب آقای دکتر اسدی گرامی با سلام ، اگر به خاطر داشته باشید پس از دیدار مشترکمان با رئیس کتابخانه ملی ابوالقاسم فردوسی در دوشنبه ، علی آقا از ابواب جمعی کتابخانه در مورد نرم افزارهای جستجوی مطبوعات ایران التماس دعا داشت . فکر میکنم دوستان تاجیک اطلاعات خوبی را در این مورد به خصوص در قسمت حافظه جمعی نشریات ادواری ایران در سایت www.namaye.net پیدا کنند و ممونتان خواهم شد چنان چه خودتان یا آقای دکتر منصوری این پیام را ضمن ابلاع سلامهای گرم بنده ،به اطلاع علی آقا برسانید. در عین حال تلاش خواهم کرد چنان چه نرم افزار یا سایت مناسب دیگری نیز پیدا کنم به اطلاع برسانم با تشکر و به امید دیدار در دوام نوروز عجم

هوشنگ جعفری

با سلامی گرم از این اطلاع رسانی خوبتان بسیار ممنون هستیم بعضی از دوستانم از این فرصت استفاده نمودند. پاینده باشید

هژیر تهرانی

با سلام متاسفانه بر خلاف همیشه که فرکانس جدید هر چهار کانال تلویزیونی دولتی تاجیکستان بر روی ماهواره KU-ABS 1 به راحتی وارد میگردید و ما را از برنامه های دوستان مستفیض میکرد این بار گویا با محدوده ایران سر ناسازگاری گذاشته و ما را پزمان ساخته است. اکنون بیش از یک هفته است که فرکانس جدیدا معلومات دیده شده از سوی تلویزیونهای سفینه و کانال یکم به هیچ عنوان نمیگیرد و جالب است که یگان نفر در ایران نیز در این مورد سر رسته ای ندارد و ما سرسان مانده ایم که اخبار دیار رودکی را چگونه پرسان شویم.

هژیر تهرانی

سلام البته فرکانسها دو هفته است تغییر یافته منتها مشکل بر سر اینست که فرکانس جدید اعلام شده نیز با وجود استفاده از موج قبول کنک رقمی زمانوی نیز بر روی همان ماهواره دریافت نمی شود. با تشکر از توجهتان