محکوم کردن رسانه

بسم الله الرحمن الرحیم

محکوم کردن رسانه

بند اول بخش نانوشته شرح وظایف مسئولین در هر سطح و رده ای اشاره به این نکته دارد که ازایراد سخن و اظهار نظردر حوزه کاری و ... نباید غافل شد اما گویا بند دوم هم این تکلیف را کرده است که از تکذیب سخنان و اظهارنظرهای خود غافل نبوده و علاوه بر آن محکوم کردن رسانه ها به خاطر جعل و تحریف  را فراموش ننمائید.

به نظر می رسد از این جهت اشتراک بین ایران و تاجیکستان بسیار است . به این تکذیبیه دقت بفرمائید.

 رئیس شورای علمای اسلامی تاجیکستان رسانه های خبری را به تحریف سخنان خویش در مورد سال نوی میلادی متهم کرد.  به گزارش سایت NEWS.TJ   مکرم عبدالقادرزاده؛ رئیس شورای علمای اسلامی تاجیکستان در پی قتل یک شهروند این کشور در شب سال جدید میلادی درشهردوشنبه و تلاش برخی رسانه های خبری برای دادن رنگ و بوی مذهبی به این ماجرا اعلام کرده که سخنان وی تحریف شده است. وی قبلا در مصاحبه با رسانه های خبری گفته بود، سال نوی میلادی هیج ارتباطی با اسلام و آداب رسوم ملی مردم تاجیک ندارد و نباید جشن گرفته شود، اما اکنون سخنان خود را تکذیب می کند.  رئیس شورای علمای اسلامی تاجیکستان، این بار تاکید کرده است که در مورد سال نو میلادی در قرآن اشاره ای وجود ندارد. این در حالی است که وزارت کشور تاجیکستان با رد ادعای وجود انگیزه مذهبی در قتل پرویز دولت بیک اف اعلام کرده بود، وی بر اثر یک مشاجره لفظی کشته شده است.

به نظر می رسد رئیس شورای علمای اسلامی تاجیکستان که چندی قبل برای برگزاری محفل ذکر مصیبت اهل بیت پیامبر اسلام (ص) در حادثه کربلا در مسجد محمدیه متعلق به برادران توره جان زاده، با بدعت خواندن این امر کار را به دادگاه کشانده بود، اکنون از ترس متهم شدن برای آن چه که به ادعای رسانه های خبری بیگانه موجب قتل یک شهروند این کشوربا صدور فتوای ممنوعیت جشن سال نو میلادی عنوان می شود، سخنان خویش را تکذیب می کند.

/ 4 نظر / 5 بازدید
لولی

دوستان سلام: ظاهرا آقای مکرم نون رو به نرخ روز میخوره,به روایت دیگه مانند آفتاب پرست به مقتضای جوِِِِ ِموجود رنگ عوض میکنه "امان از پول و مقام که چه کارها که نمیکنه" ...جناب اسدی, مذهب این آقاکدام شاخه از اهل تسنن هست؟

لولی

سلام, فرمایش شما کاملا صحیح است, ولی من شنیدم این آقا وهابیه ,خصومت وهابیت هم به مذاهب دیگز که بر شما پوشیده نیست ،

هرکه با آل علی درافتاد ور افتاد

یکی از دوستان ساکن دوشبه

ایشان گرایشات وهاب و سلفی دارند و در پاکستان تحصیل کرده اند ، به عناوین مختلف با شیعیان خصومت دارد و ...