آوازه و حقیقت

بسم الله الرحمن الرحیم

آوازه و حقیقت

به استحضار دوستان و مخاطبین عزیز می رساند درپی درج مطلبی عاری از حقیقت در شماره 14 نشریه آوازه و حقیقت تاجیکستان و عکس العمل به هنگام دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در دانشگاههای تاجیکستان با هماهنگی مقام های مسئول در سفارت و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان جوابیه ای تهیه و با پیگیریهای انجام شده ، نشریه مذکور جوابیه فوق را در شماره 15 خود درج نمود. هرچند که متاسفانه در همین شماره ادامه مطلب قبلی هم به چاپ رسیده است.

امید آنکه در عرصه رسانه ای تاجیکستان شاهد چنین مباحثی نبوده و مسئولین مربوطه هم سازوکاری برای رصد و موضع گیری و ارائه مطالب مناسب به رسانه های تاجیکستان پیش بینی نمایند.

/ 2 نظر / 6 بازدید
انجمن علمی فرهنگی فارغ التحصیلان و دانشجویان ایرانی مقیم تاجیکستان

به نام خدا با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز و با تشکر از اینکه عرق ملی و ولایی داشته و پیگیر این موضوع بوده اید در ابتدا باید گفت که آیا به نظر شما چاپ جوابیه و چاپ ادامه همان مقاله دروغین در همین مجله آن هم به طور همزمان نشان می دهد که پیگیری دستگاه دیپلماتیک ایرانی در تاجیکستان مثمر ثمر بوده؟؟؟؟؟ نه متاصفانه ضعف و سستی پیگیر کنندگان ایم جریان به وضوح روشن است و انشاالله از مراجع ذیصلاح این امر و نیز ضعف کاری کارمندان دیپلماتیک ما توسط انجمن در حال پیگیری است.

هژیر تهرانی

با سلام و عرض تشکر از شما به دلیل حساسیت ویژه ای که به منافع ملی کشور نشان میدهید. متاسفانه دستهایی در کار است که روابط هزاران ساله ما و تاجیکان گرامی را با مطالبی بی اساس خدشه دار کند. به هر حال امید ما هم بعد از خدا به غیرت شما دوستان مقیم در دوشنبه است. اجرتان با خدا